Co nowego

Wykład dla uczniów z Gimnazjum nr 2 w Rzeszowie

W piątek 15 czerwca miałem przyjemność prowadzić prelekcje dla uczniów z Gimnazjum nr 2 w Rzeszowie. Podczas wykładu zostały poruszone przede wszystkim aspekty związane z problemami żywieniowymi młodzieży, prowadzącymi do nadwagi i otyłości.

Wykład na temat zdrowego odżywiania

Kontynuując współpracę z firmą LUX MED, miałem przyjemność 14 czerwca prowadzić prelekcje w miejscowości Dębica. Cieszy duże zainteresowanie tematyką zdrowego odżywiania wśród odbiorców wykładu, którzy zadawali mi sporo ciekawych i niekiedy trudnych pytań.

Szkolenie dla przedstawicieli handlowych w Nisku

W czwartek 27 października miałem przyjemność prowadzić wykład dla przedstawicieli handlowych na temat zdrowego odżywiania w miejscowości Nisko. Organizatorem i sponsorem wykładu była firma LUX MED. Dziękuje obecnym za aktywny udział w prelekcji.

Piknik rodzinny w Mielcu

Piknik rodzinny w Mielcu

W sobotę 2 lipca na pikniku rodzinnym w Mielcu, każdy chętny mógł wykonać analizę masy i składu ciała. Pomiary oraz konsultacje były oczywiście bezpłatne

Jak zamiast jeść zacząć się odżywiać?

Jak zamiast jeść zacząć się odżywiać?

W ubiegły czwartek (23 czerwca) miałem przyjemność prowadzić w Rymanowie prelekcje, której organizatorem była firma LUX MED. Wykład pt. ,,Jak zamiast jeść zacząć się odżywiać" skierowany był do przedstawicieli handlowych Grupy Żywiec.

Bardzo cieszy spore zainteresowanie tematyką żywienia oraz ogromna ilość zadawanych pytań odnośnie zdrowego stylu życia i diety.

Woda, niezbędny składnik naszej diety

Woda, niezbędny składnik naszej diety


Na początku czerwca ukazał się magazyn Sekret Urody nr 18, w którym na stronach 40 i 41 można przeczytać artykuł napisany przeze mnie, pod tytułem ,,Woda niezbędny składnik naszej diety". Czasopismo dostępne jest w drogeriach Sekret Urody w całej Polsce. Wersja elektroniczna https://issuu.com/sekreturody/docs/sekret_urody_nr_18?utm_source=conversion_success&utm_campaign=Transactional&utm_medium=email

Jeśli znajdzie ktoś wolną chwilę to ...

Wykład dla młodzieży

Wykład dla młodzieży

We wtorek 29 marca miałem przyjemność poprowadzić wykład połączony z dyskusją dla młodzieży w Bibliotece Publicznej w Lubeni. Podczas wykładu omawiane były podstawy zdrowego żywienia dla osób uczęszczających na siłownie oraz zajęcia fitness.

Jak się nie odchudzać

Jak się nie odchudzać

W marcowym magazynie Sekret Urody nr 17 (na stronach 36 i 37) pojawił się artykuł mojego autorstwa, pod tytułem ,,Jak się nie odchudzać". Czasopismo dostępne jest w drogeriach Sekret Urody w całej Polsce. Wersja elektroniczna dostępna na https://issuu.com/sekreturody/docs/sekret_urody_nr_17 Szczególnie polecam wszystkim osobom, które się odchudzają lub mają taki zamiar. "

Światowy Dzień Walki z Otyłością

24 października obchodzony jest Światowy Dzień Walki z Otyłością i z tej właśnie okazji zostałem poproszony o udzielenie wywiadu w Radiu Via jako gość poranka. Rozmowa była emitowana 23 października o godzinie 8.10.

Więcej informacji na temat wywiadu na stronie http://www.radiovia.com.pl/aktualnosci/informacje-lokalne/3448,jutro-swiatowy-dzien-walki-z-otyloscia.html

Relacja z bezpłatnych badań i konsultacji

Relacja z bezpłatnych badań i konsultacji

W minioną sobotę (28.02) i niedzielę (01.03) w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Głogowie Małopolskim, odbyły się bezpłatne konsultacje i badania w zakresie analizy masy i składu ciała. Z usług dietetyka chętnie korzystali zarówno klienci pływalni krytej jak i osoby uczęszczające na mieszczącą się w tam siłownię. Wszyscy chętni którzy skorzystali z darmowych badań, oprócz aktualnej masy ciała ...

Bezpłatne badania i konsultacje

Bezpłatne badania i konsultacje

Chcesz zbadać kondycję swojego ciała? Zapraszamy na bezpłatne badania i konsultacje w zakresie analizy masy i składu ciała. Akcja odbędzie się w najbliższą sobotę (28.02) i niedzielę (01.03) w godzinach od 16:00 do 21:00 w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Głogowie Małopolskim (w budynku pływalni krytej, ul. Parkowa 15) Zalecane jest wykonanie badania przed wysiłkiem fizycznym.

POKAŻ